YGS Sınav Giriş Yerleri Açıklandı!

2011 YGS sınav giriş yerleri ösym tarafından açıklandı. Sınav giriş yerlerinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.Açılan sayfaya tc kimlik numaranız ve şifrenizi yazdıktan sonra tamam a tıklayın.Daha sonra ekranın sol kısmındaki ÖSYS 2011 i seçin ve tamam a tıklayın.Gelen ekranın sol kısmında “SINAV GİRİŞ BELGELERİM” e tıkladıktan sonra sınav giriş yerlerinizi öğrenebilirsiniz.

Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, ösym şifre öğrenme ile ilgili konuya buradan, şifrenizi değiştirmek istiyorsanız ösym şifre değiştirme konusuna buradan göz atabilirsiniz.

Not: Bu yıl ygs sınav giriş belgeleri adreslere postalanmayacaktır, daha önce burada açıkladığımız gibi, karşınıza çıkan sınav giriş bilgilerinizi çıktı alarak o belge ile sınava girmeniz gerekiyor. Tüm adaylara başarılar dileriz.

Bu konuya; , YGS ye Nerede Gireceğim, LYS Sınav Giriş Yerleri, 2011 LYS Sınav Yeri, 2011 LYS Sınav Giriş Yerleri, LYS Sınav Giriş Yeri 2011 gibi aramalarınızda ulaşabilirsiniz.
7 Yorum yapılmış YGS Sınav Giriş Yerleri Açıklandı!

Avatar

elif123

08 Mart 2011 Saat 6:24 pm hh

ösys başvuru kayıt formundaki şifre kabul edilmyor ne yapılacak ;( acil lazım )

Avatar

sinan

13 Mart 2011 Saat 3:00 pm hh

basvuru belgem elimde ancak sınav yerini öğrennemiyorum 2011 osys başvuru bilgilerinden sınava giriş bilgilerinden ulaşmaya calışıyorum olmuyo başvuru yapılmamıştır diyor. sınav yerimi nasıl öğrenebilirim lütfen acilyardım edebilirmisiniz. teşekkürler

Avatar

Serkan

16 Mart 2011 Saat 12:20 am hh

Yu numarası T.C. kimlik numaranız olabilir. Benimkisi öyle. Hiç olmazsa bir ÖSYM bürosuna gidin, ilgilenirler…

Avatar

özge

24 Mart 2011 Saat 7:00 am hh

ösym yerleşim yerine bakamıyoru. site acılmıyor. giriş belgemi nasıl cıkartabilirim?

Avatar

hatem

17 Ocak 2013 Saat 11:40 am hh

ben hem eski şifremi hemde yeni şifremi biliyorum ama girdiğimde şifre hata diyor acaba bu neyden kaynaklanıyor ve ben ne yapmam lazım …lütfen bilgisi olan yardım edebilir mi?

Avatar

melttem

06 Ağustos 2014 Saat 10:28 am hh

sıfre mı degıstırmek ıstıyorum fakat osym nın sıtesınden degıstırılen sayfayı kaldırmıslar ne yapmam lazım acıl ulassırsanız sewınnırım aday kagıdımdakı sıfremı degıstırmedıgım zamn sınava gıremezmıyım

Avatar

admin

07 Ağustos 2014 Saat 9:50 pm hh

Aday İşlemleri Sistemi sayfasında (ais.osym.gov.tr) sisteme giriş yap utonuna tıklayarak karşısınıza çıkan ekranda “Şifremi unuttum” bölümünden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yapın