2012 AÖF Kayıt Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak?

2012 AÖF Kayıt Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak?

2012 AÖF Kayıt Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak?

2012 AÖF Kayıt Ücretleri Hangi Bankaya Yatırılacak ile ilgili bilgiler yazımızdan öğrenebilirsiniz.

2012-2013 eğitim öğretim yılı için AÖF öğrencilerinin yatıracağı kayıt ücretleri açıklandı. AÖF ile ilgili Aşağıda ödeme yöntemleri ve nasıl ödeme yapacağınızla ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıda görebilirsiniz.

Dikkat: Bankaya kayıt ücretlerini öderken T.C. kimlik numaranızı ve hangi kayıt türü-bölüm / programa kayıt yaptıracağınızı bankadaki görevliye bildirmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank Şubelerine nakit Ödeme

Vakıfbank’ın herhangi bir şubesine T.C. kimlik numaranız ile kayıt yaptıracağınız kayıt türü-bölüm/program belirterek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank İnternet Bankacılığından Ödeme

Vakıfbank’ta İnternet bankacılığı hesabınız varsa, Vakıfbank’ın İnternet sitesindeki (http://www.vakifbank.com.tr) “WebŞubem” menüsünden internet şifrenizle giriş yapıp kayıt ücretinizi yatırabilirsiniz

Vakıfbank ATM’lerinden Ödeme

AÖF Kayıt ücretini vakıfbank ATM’lerinden de yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Ödeme

Vakıfbank İnternet müşterisi olanlar “444 0724 Vakıfbank telefon bankacılığı”nı arayarak sırası ile “Bankacılık Hizmetleri”ni, “12 haneli Vakıf-bank müşteri numarası”nı, “8 haneli İnternet şifresi”ni tuşlayıp, “Müşteri temsilcisine bağlanarak” ödemelerini yapabilirlerYorum Yapın