Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yarışması

MEB farklı alanlarda yarışmalar düzenliyor. Bu yarışmalardan sonuncusu Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yarışması. Bu yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sizler için bir araya getirdik.

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yarışması

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yarışması

EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİ YARIŞMASINDA

ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLEN PROJELER LİSTESİ

Eğitim sisteminde kapsamlı bir şekilde yürütülen yeniden yapılanma çalışmalarının desteklenmesi ve eğitim ve öğretimin niteliğinin yükseltilmesi amacıyla dağıtılacak olan “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” ne ülke genelinde yapılan başvurular Bakanlığımızca oluşturulan komisyonlar ile sivil toplum kuruluşlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilmiş ve ödüle layık görülen 18 proje aşağıda belirtilmiştir.
1. KATEGORİ 
AFYONKARAHİSAR/Valilik-Yağmur´un Ardındaki Işık
ANTALYA/İl Millî Eğitim Müdürlüğü-Okullaşma Oranının Arttırılması
KAYSERİ-Talas/Mehmet Muammer Bölük ÇPL-Taşımalı Eğitimdeki Farklı Köy Öğrencilerinin Diyaloglarının Arttırılması
2.KATEGORİ
ADANA-Seyhan/Bilim Sanat Merkezi-Etkinliklerle Farklılıkları Tespit Etme
ÇORUM-Laçin/Narlı Yatılı İlköğretim Bölge Okulu-Gözünüz Arkada Kalmasın
3. KATEGORİ
ANKARA/İl Millî Eğitim Müdürlüğü-Ortaöğretim Kurumları Üniversite Giriş Sınav Analizi
4. KATEGORİ
AMASYA-Taşova/Alparslan İlköğretim Okulu-Eğitim Yatırımlarına En Yüksek Halk Katkısının Sağlanması
ANTALYA/İl Millî Eğitim Müdürlüğü-Hayırseverlerin Eğitim Yatırımlarına Katkısı
6. KATEGORİ
ANKARA/İl Millî Eğitim Müdürlüğü-e-Denetim Sistemi
AYDIN-Söke/İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü-Kurumlararası Online İşlemler Modülü
7. KATEGORİ
IĞDIR/ İl Millî Eğitim Müdürlüğü-Acil Onarım Ekibi Çalışma Yönergesi
8.KATEGORİ
ADANA-Sarıçam/Sofulu Anadolu İmam Hatip Lisesi-Okul Bahçesine Hayvanat Bahçesi Kurulumu
9. KATEGORİ
DENİZLİ/İsmail Tosunoğlu İş Eğitim Merkezi-Zihinsel Engelli Bireylerin İstihdamı
ISPARTA-Yenişarbademli/Halk Eğitim Merkezi-Eğitim İstihdam İlişkisini Güçlendirme
İSTANBUL-Esenyurt/Halk Eğitim Merkezi-İlle Roman Olsun Adlı Sosyal Gelişim ve İstihdam
10.KATEGORİ
İSTANBUL-Üsküdar/ASFA Ahmet Mithat Lisesi-Tarih Öğretiminde Bilgisayar Oyunlarının Önemi “Rüyadan Gerçeğe”
İSTANBUL-Beşiktaş/Rüştü Akın Kız Teknik ve Meslek Lisesi-Dijital Ortamda Sınıf, Ödev ve Sınav Yönetimi Uygulaması
TOKAT-Sulusaray/Sulusaray Lisesi-Animasyonlarla Coğrafya Öğretimi






Yorum Yapın