İşte Teşekkür – Takdir hesaplama yöntemi

Binlerce öğrencinin karne almasına yakın heyecanla beklediği teşekkür ve takdir belgeleri alıp alamayacakları, çok kolay bir hesaplama tablosu ile öğrenilebiliyor.

13 Haziran Cuma günü tatil olacak olan okullarda 12. Sınıf (lise 4), 11. Sınıf (lise 3), 10. Sınıf (lise 2), 9. Sınıf (lise 1), 8. Sınıf, 7. Sınıf, 6. Sınıf, 5. Sınıf ve 4. Sınıf öğrencileri takdir ve teşekkür alıp alamayacaklarını aşağıdaki linkten kolayca öğrenebilecekler. Tek yapmanız gereken linke tıklamak ve karşınıza gelen ekranda ders notlarınızı girmek. Böylece sınıf geçme durumunuzu ve takdir ya da teşekkür belgesi alıp alamayacağınızı öğrenebileceksiniz.

TAKDİR – TEŞEKKÜR HESAPLAMA YÖNTEMİ İÇİN TIKLAYIN

12. Sınıf (lise 4) takdir teşekkür hesaplama, 11. Sınıf (lise 3) takdir teşekkür hesaplama, 10. Sınıf (lise 2) takdir teşekkür hesaplama, 9. Sınıf (lise 1) takdir teşekkür hesaplama, ders notu hesaplama, 8. Sınıf takdir teşekkür hesaplama, 7. Sınıf takdir teşekkür hesaplama, 6. Sınıf takdir teşekkür hesaplama, 5. Sınıf takdir teşekkür hesaplama, 4. Sınıf takdir teşekkür hesaplamaYorum Yapın