ÖSYM Ek Yerleştirme Başvuruları

ÖSYM üniversiteler için ek yerleştirme başvuruları başladı. Başvuru için son gün 25 Eylül 2014 ve Ek yerleştirme ücreti 10 TL olarak belirlendi.

ÖSYM’nin internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, üniversite adayları, ek yerleştirme için tercihlerini internet üzerinden bireysel olarak yapacaklar. İnternet ortamı dışında tercih işlemi yapılamayacak.

Adaylar, T.C. Ziraat Bankası ATM ve İnternet bankacılığı, T. Halk Bankası tüm şubeler ve İnternet bankacılığı, Akbank tüm şubeler ve İnternet bankacılığı, Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm şubeler ve İnternet bankacılığı, Türk Ekonomi Bankası tüm şubeler ve İnternet bankacılığı, DenizBank tüm şubeler ve İnternet bankacılığı veya Tüm PTT İş Yerleri aracılığıyla 10 TL olan ek yerleştirme ücretini yatırılabilecek.

Ek yerleştirme başvurusunu ÖSYM’nin internet sitesi üzerinden yapan adaylar, başvuru yapmadan önce mutlaka yatırması gereken ücreti ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan ‘Ödemeler’ alanından, kredi kartı veya banka kartı ile de ödeyebilecek.Yorum Yapın