e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, karne sonuçları öğren, e-Okul VBS

Okulların yarıyıl tatiline girmesine son günler kala, öğrenci velileri, çocuklarının karne durumlarını merak etmeye başladır. e-Okul veli bilgilendirme sistemi ile karne sonuçlarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. e-Okul VBS girişi yaparak karne sonuçlarını öğrenebileceğiniz gibi taktir, teşekkür hesaplaması da yapabilirsiniz. Böylelikle merak ettiğiniz sonuçları karne öncesinde öğrenebilirsiniz.

e-okul

Öğrenci psikolojisinde en çok görülen hatalardan biri de ailelerinden çekinmeleri durumudur. Eskiden bu durumu atlatmak kolay olsa da artık e-Okul VBS sayesinde artık böylesi durumlar söz konusu olmayacağı için aileler de çocuklarına ne şekilde davranacaklarını önceden tespit edebilecekler. Veli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencinin karne durumunu ve taktir, teşekkür durumunu öğrenerek rahat nefes alabilirsiniz. 22 Ocak 2016 tarihinde başlayacak sömestr tatili öncesinden e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ( e-Okul VBS ) girişi yaparak karne durumunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

e-Okul VBS girişi için tıklayınız.

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine Nasıl Giriş Yapılır?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne giriş yapmak oldukça kolaydır. Yukarıda verdiğimiz linke tıklayarak siteye erişebilirsiniz. Burada verilen alanları doğru bir şekilde girerek sisteme girişi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgileri girdikten sonra “Giriş” butonuna basarak öğrenci fotoğrafı ile birlikte bazı bilgileri girerek E-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra öğrencinin okul durumu ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hayatımıza girdiği günden bu yana öğrencileri takip etmede olanak sağlayan e-Okul (VBS) sayesinde artık öğrencilerin okul ile ilgili tüm bilgilerine ulaşmak mümkün hale getirildi.

Devamsızlık durumu,
Sınav, proje ve davranış notları,
Takdir, teşekkür belgesi gibi belgelerin bilgisi,
Gelişim raporları,
Karne notları

gibi bilgilerine ulaşarak yapmanız gereken ya da almanız gereken tedbirler hakkında daha fazla düşünme zamanınız olacaktır. E-Okul girişi ile tüm kontrolleri elinize alacağınız gibi öğrencileriniz için uygulayacağınız yeni metotlar konusunda da farklı fikirleri öncesinden geliştirebilirsiniz.Yorum Yapın